42. LEON-O
Geslacht Hengst
Kleur Bruin
Geboortedatum 6-5-2016
Fokker H.Oosterveld Blesdijke
Fokrichting Springen
Afstamming Douglas x Manhattan
42. Leon-O Douglas x Manhattan hengst fokker H. OOsterveld te Blesdijke
De Darco-zoon Douglas werd teruggehaald uit Ierland. En dat was niet voor niets. Hij presteerde niet alleen op het allerhoogste niveau maar bracht ook aan de lopende band nazaten die in zijn voetsporen wisten te treden. Een bloedgemaakte zoon van één van de grootste stempelhengsten van het afgelopen decennium. Gepaard aan Manhattan, die eveneens zijn rassige uitstraling weet te vererven. De combinatie met Douglas lijkt te passen. Want volle broer Eurvette O werd geveild op de Sale of the Rising Stars en springt nu op 1.40 niveau. In de derde generatie is grootmoeder Pirouette een zus van de AES gekeurde Amour HE van ’t Leeuwerikhof, die inmiddels in het 1.30 springt. En uit deze stam komt verder de bij het KWPN goedgekeurde hengst Gin Tonic.

Douglas
Darco
Lugano van la Roche
Ocoucha W
Fiona M
Capitol I
Bueffet H
Urovette H
Manhattan
Burggraaf pref
Utopia *keur pref prest
Firquette ster
Jimtown
Ivette ster