42. LEON-O
Geslacht | Hengst |
Kleur | Bruin |
Geboortedatum | 6-5-2016 |
Fokker | H.Oosterveld Blesdijke |
Fokrichting | Springen |
Afstamming | Douglas x Manhattan |
42. Leon-O Douglas x Manhattan hengst fokker H. OOsterveld te Blesdijke
De Darco-zoon Douglas werd teruggehaald uit Ierland. En dat was niet voor niets. Hij presteerde niet alleen op het allerhoogste niveau maar bracht ook aan de lopende band nazaten die in zijn voetsporen wisten te treden. Een bloedgemaakte zoon van één van de grootste stempelhengsten van het afgelopen decennium. Gepaard aan Manhattan, die eveneens zijn rassige uitstraling weet te vererven. De combinatie met Douglas lijkt te passen. Want volle broer Eurvette O werd geveild op de Sale of the Rising Stars en springt nu op 1.40 niveau. In de derde generatie is grootmoeder Pirouette een zus van de AES gekeurde Amour HE van ’t Leeuwerikhof, die inmiddels in het 1.30 springt. En uit deze stam komt verder de bij het KWPN goedgekeurde hengst Gin Tonic.
Douglas |
Darco |
Lugano van la Roche |
Ocoucha W |
Fiona M |
Capitol I |
Bueffet H |
Urovette H |
Manhattan |
Burggraaf pref |
Utopia *keur pref prest |
Firquette ster |
Jimtown |
Ivette ster |
- 1. LODEWIJK B
- 2. LA'RIKE
- 3. LAURENT
- 4. FORMALIST
- 5. L'EXPRESSION TH
- 6. LIVERPOOL D
- 7. LILIANE-ELSARINA
- 8. LAMBORGHINI NL
- 9. LORENZO. S
- 10. LA VIE ON ROSE
- 11. LUSAKA
- 12. LAPATERA RYAL K.
- 13. LIVING LEGEND
- 14. LADY CORNET
- 15. LUGO
- 16. LIENI
- 17. LEVUS
- 18. LA-LIN
- 19. LEONARDO
- 20. LIBERO D
- 21. LEANDER-W
- 22. GRAND PRIX V.
- 23. LAS VEGAS
- 24. LORENZO
- 25. LAKKATO
- 26. LA VIDA
- 27. LA RITE
- 28. LUZET
- 29. LORENZO
- 30. LEIKNIR R-E
- 31. LEVADE REN
- 32. LYCOLE M
- 33. LARS
- 34. LAGOS
- 35. LENNITH
- 36. LAMSHIRE.RYAL.K.
- 37. LINFORD
- 38. LUCKY BOY
- 39. LIANA H
- 40. LEVA
- 41. LORD HEIN
- 42. LEON-O
- 43. LOVELY BOY P
- 44. LAMBORGHINI