9. Crianta MB Z
Geslacht | Merrie |
Kleur | Bruin |
Geboortedatum | 21-5-2017 |
Fokker | M.Bokdum, Rossum |
Fokrichting | Springen |
Afstamming | Casiro I x Zirocco Blue Keur |
Met Cassini I en Landgraf I in de pedigree vertegenwoordigt vader Casiro het nodige Duitse springgeweld. Een bloedopbouw die we ook zien bij de bekende Cumano, die dan ook naaste familie is. Voor het vaderschap van de moeder tekent Olympiade hengst Zirocco Blue VDL. Deze Edjufa scoorde bij haar geslaagde merrie test met name voor de techniek die haar een 85 punten opleverde terwijl voor de reflexen en vermogen maarliefst 80 punten werden toegekend. Grootmoeder Jufa is een dochter van Landjunker II. In combinatie met Indoctro gaf ze de Grand Prix springende Tenne en de op 1.30m-niveau geklasseerde Rufa. Uit deze wijdvertakte springstam komen meerdere internationale springpaarden en gekeurde hengsten.
Casiro I |
Cassini I |
Capitol I |
Wisma |
Generation |
Landgraf I |
Batallion B |
Edjufa Ster |
Zirocco Blue Keur |
Mr Blue |
Licorne des Forets |
Jufa Pref Keur |
Landjunker II |
Ufa II |
- 1. Major Tom
- 2. M.
- 4. Mimorka BSW
- 5. Milibizi
- 6. Miss Montreal
- 7. Mayra-Sarina
- 8. Cashmir
- 9. Crianta MB Z
- 10. Mermie San VDP
- 11. Meralsina
- 12. Miss Niki
- 13. M.
- 14. Magnificent Summer
- 15. Mex
- 16. Montparnasse
- 17. Vasco MB Z
- 18. Matcho
- 19. Minosa
- 20. Guidam Ursina Z
- 21. Mewaldine
- 22. Mubala J.B.
- 23. Minerva B
- 24. Madette
- 25. Mohinoor Ryal K.
- 26. Matter of Heart
- 27. Mister Douglas
- 28. Mylocia-S
- 29. Miliane
- 30. Miriaantje
- 31. Maserati E
- 32. Marlon
- 33. Mac Dallas Ryal K
- 34. Mondriaan
- 35. Magnifique Fortuna
- 36. Mister Montreal
- 37. Mexandra
- 38. Maximus
- 39. Mampshire Ryal K
- 40. Mirre
- 41. Made in Heaven
- 42. Maestro
- 43. Mister X. H
- 44. ****WILDCARD*****Mythilas
- 45. Manana Manana
- 46. My Donno BSW
- 47. Mister Gold
- 48. Minerfa
- 49. Maribelle
- 50. For Romantic
- 51. Morkus BSW