10. Mermie San VDP
Geslacht Merrie
Kleur Schimmel
Geboortedatum 17-4-2017
Fokker A. + A.J. van de Pol, Bathmen
Fokrichting Springen
Afstamming Zirocco Blue x Mermus R Keur
Olympiade hengst Zirocco Blue hoeft nauwelijks toelichting na zijn sportieve carriere onder het zadel van Jur Vrieling. De hengst die zich jarenlang een vast kaderlid mocht noemen blinkt inmiddels ook uit in de fokkerij waar meerdere zonen inmiddels zijn goedgekeurd. De moederlijn van Mermie San is de befaamde Usiena-stam. Het absolute fokkerij visitekaartje van Stal Roelofs die onder meer Namelus R en Dexter R uit deze stam fokte. Moeder D. Amelusina R 19 draagt de predicaten elite sport. Ze sprong onder Rianne Nalis in het 1.35m en scoorde eerder op de merrietest 80 punten voor vermogen en instelling. Grootmoeder V. Amelusina 12 gaf het 1.45m springpaard C. Amelusina R20 van Kim Colaers. En de overgrootmoeder staat onder meer aan de basis van de hengst Den Ham Blue R en de internationaal geklasseerde Udor R (Don Kortrink), A. Amelusina (Anne Sophie Godart) en Daydream (Efe Siyahi).

Zirocco Blue
Mr.Blue Pref
Couperus
Acarla Ster Prest
Licorne des Forets
Voltaire Pref
Gekas des Forets
D.Amelusina R. VDP Elite Ibop(spr) Sport
Mermus R Keur
Burggraaf pref
Dwermie Pref Prest
V.Amelusina 12
Germus R
P.Amelusiena 5 Prok