10. Mermie San VDP
Geslacht | Merrie |
Kleur | Schimmel |
Geboortedatum | 17-4-2017 |
Fokker | A. + A.J. van de Pol, Bathmen |
Fokrichting | Springen |
Afstamming | Zirocco Blue x Mermus R Keur |
Olympiade hengst Zirocco Blue hoeft nauwelijks toelichting na zijn sportieve carriere onder het zadel van Jur Vrieling. De hengst die zich jarenlang een vast kaderlid mocht noemen blinkt inmiddels ook uit in de fokkerij waar meerdere zonen inmiddels zijn goedgekeurd. De moederlijn van Mermie San is de befaamde Usiena-stam. Het absolute fokkerij visitekaartje van Stal Roelofs die onder meer Namelus R en Dexter R uit deze stam fokte. Moeder D. Amelusina R 19 draagt de predicaten elite sport. Ze sprong onder Rianne Nalis in het 1.35m en scoorde eerder op de merrietest 80 punten voor vermogen en instelling. Grootmoeder V. Amelusina 12 gaf het 1.45m springpaard C. Amelusina R20 van Kim Colaers. En de overgrootmoeder staat onder meer aan de basis van de hengst Den Ham Blue R en de internationaal geklasseerde Udor R (Don Kortrink), A. Amelusina (Anne Sophie Godart) en Daydream (Efe Siyahi).
Zirocco Blue |
Mr.Blue Pref |
Couperus |
Acarla Ster Prest |
Licorne des Forets |
Voltaire Pref |
Gekas des Forets |
D.Amelusina R. VDP Elite Ibop(spr) Sport |
Mermus R Keur |
Burggraaf pref |
Dwermie Pref Prest |
V.Amelusina 12 |
Germus R |
P.Amelusiena 5 Prok |
- 1. Major Tom
- 2. M.
- 4. Mimorka BSW
- 5. Milibizi
- 6. Miss Montreal
- 7. Mayra-Sarina
- 8. Cashmir
- 9. Crianta MB Z
- 10. Mermie San VDP
- 11. Meralsina
- 12. Miss Niki
- 13. M.
- 14. Magnificent Summer
- 15. Mex
- 16. Montparnasse
- 17. Vasco MB Z
- 18. Matcho
- 19. Minosa
- 20. Guidam Ursina Z
- 21. Mewaldine
- 22. Mubala J.B.
- 23. Minerva B
- 24. Madette
- 25. Mohinoor Ryal K.
- 26. Matter of Heart
- 27. Mister Douglas
- 28. Mylocia-S
- 29. Miliane
- 30. Miriaantje
- 31. Maserati E
- 32. Marlon
- 33. Mac Dallas Ryal K
- 34. Mondriaan
- 35. Magnifique Fortuna
- 36. Mister Montreal
- 37. Mexandra
- 38. Maximus
- 39. Mampshire Ryal K
- 40. Mirre
- 41. Made in Heaven
- 42. Maestro
- 43. Mister X. H
- 44. ****WILDCARD*****Mythilas
- 45. Manana Manana
- 46. My Donno BSW
- 47. Mister Gold
- 48. Minerfa
- 49. Maribelle
- 50. For Romantic
- 51. Morkus BSW