19. Minosa
Geslacht | Merrie |
Kleur | Bruin |
Geboortedatum | 19-5-2017 |
Fokker | R.vd Scheur |
Fokrichting | Springen |
Afstamming | Durango VDL x Zeus Keur |
Durango VDL was destijds de eerste zoon van springfenomeen Zirocco Blue VDL die goedgekeurd werd voor de KWPN dekdienst. Ook in de sport gooide hij vanaf het eerste ogenblik hoge ogen. Met een droomtransfer richting Amerika als gevolg. Het bloed van Zeus in de moederlijn wordt eveneens alom gewaardeerd. Het staat voor hardheid, scherpte en instelling. En zijn we daar vandaag niet allemaal naar op zoek in een sportpaard. Moeder Onosa gaf in combinatie met Celano al het internationale springpaard Valentino. Havalier, de volle broer van de grootmoeder sprong eveneens over een hoogte van 1.60m. Uit deze Zephyr-stam komen verder onder meer de internationaal springende Colore (1.55m), Kleo (1.50m), Parker (1.50m), Zelinosa, Abrinosa en Dino die allen op een hoogte van 1.45m springen.
Durango VDL |
Zirocco Blue VDL keur |
Mr.Blue pref |
Licorne des Forets |
Narona ster pref prest |
Lux |
Rebekka ster pref prest |
Onosa Ster |
Zeus Keur |
Arlequin x |
Urielle |
Inosa Ster Pref |
Cavalier Keur |
Dinosa |
- 1. Major Tom
- 2. M.
- 4. Mimorka BSW
- 5. Milibizi
- 6. Miss Montreal
- 7. Mayra-Sarina
- 8. Cashmir
- 9. Crianta MB Z
- 10. Mermie San VDP
- 11. Meralsina
- 12. Miss Niki
- 13. M.
- 14. Magnificent Summer
- 15. Mex
- 16. Montparnasse
- 17. Vasco MB Z
- 18. Matcho
- 19. Minosa
- 20. Guidam Ursina Z
- 21. Mewaldine
- 22. Mubala J.B.
- 23. Minerva B
- 24. Madette
- 25. Mohinoor Ryal K.
- 26. Matter of Heart
- 27. Mister Douglas
- 28. Mylocia-S
- 29. Miliane
- 30. Miriaantje
- 31. Maserati E
- 32. Marlon
- 33. Mac Dallas Ryal K
- 34. Mondriaan
- 35. Magnifique Fortuna
- 36. Mister Montreal
- 37. Mexandra
- 38. Maximus
- 39. Mampshire Ryal K
- 40. Mirre
- 41. Made in Heaven
- 42. Maestro
- 43. Mister X. H
- 44. ****WILDCARD*****Mythilas
- 45. Manana Manana
- 46. My Donno BSW
- 47. Mister Gold
- 48. Minerfa
- 49. Maribelle
- 50. For Romantic
- 51. Morkus BSW