Terug naar het overzicht

Dressuurhengst Griffin goedgekeurd bij het AES

25 oktober 2014

Tijdens de voorjaarshengstenkeuring van het AES op 4 april 2014 in Schijndel, kreeg de dressuurrichting een flinke impuls door het goedkeuren van een groep aansprekende dressuurhengsten. Daarbij ook de bruine hengst Griffin, die het bij het KWPN tot de tweede bezichtiging bracht. De zoon van United x Flemming x Nabuur is gefokt door de Erven Js. de Jager uit Sleen. Eigenaar is Huug de Koning uit Heerjansdam. Griffin was in 2011 al een opvallend dressuurveulen van de veulenveiling Dwingeloo. Hij krijgt nu de kans om zich als goedgekeurde hengst te bewijzen bij het AES. Een mooi resultaat voor de fokker en de opfokker.