15. Nexandra
Geslacht | Merrie |
Kleur | Donkerbruin |
Geboortedatum | 26-4-2018 |
Fokker | J.Gaal, Oldemarkt |
Fokrichting | Dressuur |
Afstamming | Dark Pleasure x Flemmingh pref |
15. Nexandra - Dark Pleasure x Flemmingh
Over de plas maakt vader Dark Pleasure inmiddels goede sier in de dressuurring. Dat hij zou vertrekken was niet zo verwonderlijk. Want de kwaliteiten die hij hier in op de Nederlandse concoursvelden sinds zijn jeugd lieten zien werden ook door de oplettende buitenwacht opgemerkt. Moeder Pexandra is een dochter van Flemmingh. Een bewezen dochter. Want haar zoon Jesperado van Desperado werd als hengst goedgekeurd. Het is het zoveelste wapenfeit. Want Winsky (v. Stravinksy xx) werd eerder al in de klasse ZZ-Zwaar uitgebracht. In de klasse Z1 mogen we Fexzandra en Dexandra verwelkomen. Moeder Pexandra is ook de zus van het ZZ-Licht dressuurpaard Zorro (v. Painted Black) en Telt Hit III die in de Z1 aan start verschijnt.
Dark Pleasure |
UFO |
Metall |
Jufeera ster |
Wild Pleasure* Elite pref IBOP(dres) |
Jazz Pref |
Leandra |
Pexandra Ster Pref |
Flemmingh pref |
Lacapo |
Texas |
Exandra Pref |
Wellington Keur |
Zandra Ster Pref Prest |
- 1. Nardick
- 2. Nula
- 3. Neymona
- 4. Dakarcelester Z.
- 5. Nartanogrant SAG
- 6. Naadia K
- 7. Naristo
- 8. N.Lady
- 10. Ninalocia S.
- 11. Nickara
- 12. Dorania Z
- 13. N. Domingo
- 14. Neletha
- 15. Nexandra
- 16. Nicolette
- 17. Norla
- 18. Notre Balou Chic
- 19. Nalocia S.
- 20. No Touch WB
- 21. Niarado
- 22. Allegro
- 23. Nico
- 24. Nimbergs Nocturn HVR
- 25. N.Adermie
- 26. Nagano
- 27. Nadette JR
- 28. Nadrie H
- 29. Norbert-O
- 30. Narusa H
- 31. Nalantho
- 32. Nadal
- 33. Nespresso What Else
- 34. Niki Boy WB
- 35. NadineH2
- 36. Navobi
- 37. Newman WW
- 38. Navarah
- 39. Nunez
- 40. Norton
- 41. No Touch van de Crumelhaeve
- 42. Nestor
- 43. Nenssen Ryal K
- 44. Noware
- 45. Newton Blue
- 46. No Surrender
- 47. Nizmira
- 48. Vigando MB Z
- 49. Nalando
- 50. Nenaboera
- 51. Novara B