6. LIVERPOOL D
Geslacht | Hengst |
Kleur | Bruin |
Geboortedatum | 25-5-2016 |
Fokker | Dhr.O.Klein Staphorst |
Fokrichting | Springen |
Afstamming | Cardento x Canstakko |
6. Liverpool D Cardento x Canstakko hengst fokker O. Klein te Staphorst
Niets dan lof over de nafok van Cardento, die op de wereldruiterspelen in Caen maarliefst zes nakomelingen zag meespringen. Niet zo verwondelijk, dat zijn nakomelingen mede daardoor graag gezien zijn. Hetzelfde geldt voor Canturo en Stakkato die vertegenwoordigd zijn in de pedigree van moedersvader Canstakko. Voor wie nog niet overtuigd is, al dit springgeweld is in het geval van Liverpool D samengebundeld in Holsteiner stam 474a. Daar komen onder meer de hengsten Edminton, Wizzerd WV, Montreal VDL en Bubalu VDL uit voort. En, de voor het verrichtingsonderzoek aangewezen Gisborne VDL (v. Zirocco Blue) die inmiddels voor het Zweedse warmbloed stamboek is goedgekeurd. Laatst genoemde is tevens de halfbroer van moeder Elfenroos VDL, die tevens de halfzus is van de op 1.30 springende Fancy Roos (v. Baltic).
Cardento |
Capitol I |
Capitano |
Folia |
B-Estelle |
Lord |
Restelle |
Elfenroos VDL *Reg.A PROK |
Canstakko |
Canturo |
Stakkato's Deern |
Alpen Roos VDL ster |
Goodtimes |
Utah Roos VDL Ster |
- 1. LODEWIJK B
- 2. LA'RIKE
- 3. LAURENT
- 4. FORMALIST
- 5. L'EXPRESSION TH
- 6. LIVERPOOL D
- 7. LILIANE-ELSARINA
- 8. LAMBORGHINI NL
- 9. LORENZO. S
- 10. LA VIE ON ROSE
- 11. LUSAKA
- 12. LAPATERA RYAL K.
- 13. LIVING LEGEND
- 14. LADY CORNET
- 15. LUGO
- 16. LIENI
- 17. LEVUS
- 18. LA-LIN
- 19. LEONARDO
- 20. LIBERO D
- 21. LEANDER-W
- 22. GRAND PRIX V.
- 23. LAS VEGAS
- 24. LORENZO
- 25. LAKKATO
- 26. LA VIDA
- 27. LA RITE
- 28. LUZET
- 29. LORENZO
- 30. LEIKNIR R-E
- 31. LEVADE REN
- 32. LYCOLE M
- 33. LARS
- 34. LAGOS
- 35. LENNITH
- 36. LAMSHIRE.RYAL.K.
- 37. LINFORD
- 38. LUCKY BOY
- 39. LIANA H
- 40. LEVA
- 41. LORD HEIN
- 42. LEON-O
- 43. LOVELY BOY P
- 44. LAMBORGHINI