37. Ocardo RH
Geslacht | Hengst |
Kleur | vos |
Geboortedatum | 15-7-2019 |
Fokker | T. Kampen |
Fokrichting | Dressuur |
Afstamming | Hennesy x Uphill |
De Niro doet toch al snel denken aan kracht in het achterbeen. Iets waar de dressuursport naarstig naar op zoek is. De hengst is in dit geval vastgelegd via vader Hennesy. Die een combinatie is van De Niro en de bewezen vererver Jazz. Niet geheel zonder verrassing werd hij ook tot kampioen van het KWPN verrichtingsonderzoek gekroond. De moeder van dit veilingitem bevindt zich op papier in goed gezelschap. Zo is zij onder meer de zus van de ZZ-Licht geklasseerde Bekam RH. En ook haar halfbroers Cadesh RH en Zarina RH deden in het Z1 verdienstelijk mee. Hun moeder Rosita is daarbij de zus van de Lichte Tour geklasseerde Upito. En uit deze stam komt naast meerdere ZZ-lIcht dressuurpaarden ook de gekeurde hengst Inclusive.
Hennesy wffs-free |
De Niro wffs-free |
Donnerhall |
Alicante hauptstutbuch |
Silhouette EPTM(drs) elite pref prok |
Jazz pref |
Horette keur pref |
Havanna RH ster |
Uphill |
Oscar |
Naomi Ceroon ster pref prest |
Rosita voorl keur |
Democraat |
Lola |
- 1. Olympia
- 2. Ishan
- 3. O Bella Ciao
- 4. Once Again WL
- 5. Alladin vd Dancha Stable
- 6. Omthago
- 7. Odermie
- 8. On the move
- 9. Odessina
- 10. O-Hildago
- 11. Orina
- 12. O Zapatero Ryal K
- 13. OttiZottie
- 14. Oxbow
- 15. C'Est La Vie
- 16. Omega
- 17. Olympic S
- 18. Onassis vh Prinsenland
- 19. Oleves
- 20. Oceanlady
- 21. Omargo
- 22. O'Jay
- 23. Omar H2
- 24. O Harley Ryal K
- 25. Oristo
- 27. Oberon B
- 28. Ciao Bello Z
- 29. Onyx
- 30. Zapalou Blue MAN Z
- 31. Oh Oh Wat Mooi
- 32. Orleon
- 33. Only
- 35. Orilana
- 36. One way
- 37. Ocardo RH
- 38. Kornuit BZ
- 39. O'Lynn
- 40. O Djay vh Prinsenland
- 41. Olivia AWH
- 42. Online K
- 43. Oizilottie W
- 44. Ojolana
- 45. Other Times JRV
- 46. Ovanto H
- 47. Ocean
- 48. Onita
- 50. O'Farville
- 51. Otaine MWE
- 52. Oscar
- 53. Oh Neil