37. Ocardo RH
Geslacht Hengst
Kleur vos
Geboortedatum 15-7-2019
Fokker T. Kampen
Fokrichting Dressuur
Afstamming Hennesy x Uphill
De Niro doet toch al snel denken aan kracht in het achterbeen. Iets waar de dressuursport naarstig naar op zoek is. De hengst is in dit geval vastgelegd via vader Hennesy. Die een combinatie is van De Niro en de bewezen vererver Jazz. Niet geheel zonder verrassing werd hij ook tot kampioen van het KWPN verrichtingsonderzoek gekroond. De moeder van dit veilingitem bevindt zich op papier in goed gezelschap. Zo is zij onder meer de zus van de ZZ-Licht geklasseerde Bekam RH. En ook haar halfbroers Cadesh RH en Zarina RH deden in het Z1 verdienstelijk mee. Hun moeder Rosita is daarbij de zus van de Lichte Tour geklasseerde Upito. En uit deze stam komt naast meerdere ZZ-lIcht dressuurpaarden ook de gekeurde hengst Inclusive.

Hennesy
wffs-free
De Niro
wffs-free
Donnerhall
Alicante
hauptstutbuch
Silhouette
EPTM(drs) elite pref prok
Jazz
pref
Horette
keur pref
Havanna RH
ster
Uphill
Oscar
Naomi Ceroon
ster pref prest
Rosita
voorl keur
Democraat
Lola