9. Crianta MB Z
Geslacht Merrie
Kleur Bruin
Geboortedatum 21-5-2017
Fokker M.Bokdum, Rossum
Fokrichting Springen
Afstamming Casiro I x Zirocco Blue Keur
Met Cassini I en Landgraf I in de pedigree vertegenwoordigt vader Casiro het nodige Duitse springgeweld. Een bloedopbouw die we ook zien bij de bekende Cumano, die dan ook naaste familie is. Voor het vaderschap van de moeder tekent Olympiade hengst Zirocco Blue VDL. Deze Edjufa scoorde bij haar geslaagde merrie test met name voor de techniek die haar een 85 punten opleverde terwijl voor de reflexen en vermogen maarliefst 80 punten werden toegekend. Grootmoeder Jufa is een dochter van Landjunker II. In combinatie met Indoctro gaf ze de Grand Prix springende Tenne en de op 1.30m-niveau geklasseerde Rufa. Uit deze wijdvertakte springstam komen meerdere internationale springpaarden en gekeurde hengsten.

Casiro I
Cassini I
Capitol I
Wisma
Generation
Landgraf I
Batallion B
Edjufa Ster
Zirocco Blue Keur
Mr Blue
Licorne des Forets
Jufa Pref Keur
Landjunker II
Ufa II